Drodzy Rodzice dzieci nowoprzyjętych!

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci nowoprzyjętych na zebranie organizacyjne z Dyrekcją Przedszkola, które odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego według nastepującego harmonogramu:

- rodzice dzieci, których nazwiska zaczynają się na literę od A - L, czwartek 26 sierpnia, godz. 16:00 duża sala,

- rodzice dzieci, których nazwiska zaczynają się na literę od Ł - Z, piątek 27 sierpnia, godz. 16:00 duża sala,

W związku z ograniczeniami związanymi z Covid-19 oraz wspólnym bezpieczeństwem nie będziemy ogranizować Dni Adaptacyjnych. Dlatego ważne jest, by każdy rodzic był obecny podczas zebrania. Prosimy o przybycie tylko osób dorosłych (najlepiej jeden rodzic).
Informujemy, że w zebraniu nie uczestniczą dzieci.

W dniu 30.08.2021r. (poniedziałek)  o godzinie 16:00 zapraszamy Rodziców na zebrania grupowe z nauczycielami już według podziału dzieci ("Żabki" w sali Żabek i "Świerszcze" w sali Świerszczy) na którym zostaną omówione wszystkie sprawy bieżące związane z adaptacją oraz te, dotyczące pobytu dziecka w przedszkolu.