g1

PSZCZÓŁKI

W roku szkolnym 2023/2024 z dziećmi w grupie pracuje:

Pani Anna Reszka - nauczycielka

Pani Ewa Kudła - nauczycielka

Pani Daria Gabler - język angielski

Pani Martyna Sikora - nauczyciel współorganizujący

Pani Basia - woźna oddziałowa

Grupa „Pszczółki” to radosna ekipa 16 odkrywców,
którzy pełni entuzjazmu i ciekawości świata są gotowi podbijać świat każdego dnia w przedszkolu.
Wśród nich znajduje się 9 uroczych dziewczynek oraz 7 żywiołowych chłopców, którzy razem tworzą niezwykłą społeczność.
Pszczółki uwielbiają wspólnie bawić się, eksperymentować, odkrywać nowe zabawy i zdobywać nowe umiejętności.
Ich dzień w przedszkolu to czas rozbudzających zajęć i ciekawych pytań.
Pszczółki są bardzo kreatywne - uwielbiają malować, rysować i tworzyć.
Ich prace plastyczne to prawdziwe arcydzieła pełne wyobraźni i kolorów,
które dumnie prezentują swoim rodzicom na wystawach przedszkolnych.
Z zainteresowaniem obserwują rośliny w ogrodzie przedszkolnym, badają tekstury i kolory,
a nawet próbują prostych eksperymentów, które prowadzą do fascynujących odkryć.
Nie brakuje im również chęci do poznawania świata słów i liczb.
Podczas zajęć edukacyjnych Pszczółki z zapałem poznają otaczający ich świat i mechanizmy nim rządzące.
Ale co najważniejsze, Pszczółki to nie tylko grupa małych naukowców i artystów, ale także serdecznych przyjaciół.
Wspierają się nawzajem, dzieląc się swoimi pomysłami i wspólnie rozwiązując problemy.
Każdy dzień w towarzystwie Pszczółek jest pełen radości, śmiechu i niespodzianek!

IMG 20240229 WA0003