g2

BIEDRONKI

W roku szkolnym 2021/2022 z dziećmi w grupie pracuje:

Pani Renata Wróbel - nauczycielka

Pani Magdalena Romańczak - nauczycielka

Pani Małgorzata Domagała - nauczycielka

Pani Magdalena Ślęk - język angielski

Pani Małgorzata - pomoc nauczyciela

Pani Aneta - woźna oddziałowa

 

 „Biedronki” to grupa czterolatków, która liczy 25 dzieci, wśród których jest 12 dziewczynek i 13 chłopców. Dzieci z naszej grupy są pełne energii, ciekawe świata, dlatego też działania w naszej grupie są bardzo urozmaicone, zależy nam na wspieraniu całościowego rozwoju dzieci.

Nasze przedszkolaki aktywnie uczestniczą i angażują się we wszystkie aktywności proponowane przez nauczycieli. Bardzo lubią wykonywać prace plastyczne
z zastosowaniem różnych technik. Wiele radości sprawia im nauka tańców, śpiewanie piosenek oraz gra na instrumentach. Starają się być dla siebie miłe, są wdrażane do szanowania swojej pracy i pracy kolegów oraz uczą się samodzielności, kulturalnego i serdecznego zachowania wobec kolegów jak również współdziałania i dokonywania wyborów. Ciekawi  je otaczającą  przyroda, którą mają okazję obserwować i poznawać podczas spacerów, zabaw na placu przedszkolnym oraz w trakcie organizowanych zajęć.

Biedroneczki troszczą się o naszą planetę, dlatego w tym roku szkolnym realizujemy program edukacyjny „Mali Ekolodzy”. Dzieci mają możliwość zaznajomić się ze światem roślin, zwierząt, z przyrodą nieożywioną – a także nauczyć się dostrzegać i przeżywać jej piękno. Edukacja ekologiczna jest także nierozłącznie związana z działalnością promującą zdrowy styl życia. Obcowanie z przyrodą pozwala im także na zdobycie wielu umiejętności i doświadczeń – co na pewno zaprocentuje w przyszłości. Zawsze dbają o swoją salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu. Nasze przedszkolaki codziennie pełne radości i zapału przychodzą do przedszkola.

 

270186292_456543226124341_2869078435282507460_n.jpg